Foto Club 2016-2017

Foto Club 2016

Resultats 2014

Resultats del II Duatló de Muntanya de Sant Celoni del 06.04.2014.

POSICIÓ  DORSAL NOM TEMPS
1 156  ALBERT CAMPS SERRA 1h 15m 59s
2 210  FRANCESC CUEVAS PEREZ 1h 17m 57s
3 36  LUIS BIELSA ALLOZA 1h 19m 20s
4 69  ALBERT SUBIRATS CALZADILLA 1h 23m 52s
5 123  LLUIS MARTINEZ RAVETLLAT 1h 24m 28s
6 164  LLUIS TORROELLA PARERA 1h 24m 56s
7 76  ARNAU PAGES LOPEZ 1h 25m 26s
8 35  KIRIAN MARTORELL CARBONELL 1h 25m 39s
9 211  PASCUAL RODRIGUEZ REQUENA 1h 26m 35s
10 149  GENIS PURTI GRAU 1h 27m 26s
11 231  ALEX PEREZ ALMANSA 1h 27m 34s
12 214  OSCAR PARRA TOLEDANO 1h 27m 53s
13 172  JORDI VENTOSA CAMPAÑA 1h 28m
14 174  ALBERT SEVILLA MONTILLA 1h 28m 36s
15 104  FRANCISCO ARIZA QUINTANA 1h 28m 43s
16 54  TONI ESPINOLA HINOJOS 1h 28m 44s
17 208  ALBERT RAMIREZ XAUBET 1h 29m 03s
18 81  JOSEP RUBIO SOLA 1h 29m 25s
19 95  PABLO GONZALEZ GUERRERO 1h 30m 15s
20 183  RAFAEL BELMONTE ROSALES 1h 31m 16s
21 152  XAVI VALENZUELA CORBACHO 1h 32m 36s
22 66  JORGE PALACIOS ALVAREZ 1h 32m 39s
23 65  JOSE VIVAR GARCIA 1h 32m 45s
24 126  ALBERT MARTINEZ TRAVESA 1h 33m
25 15  KEVIN BONJORN DE KROM 1h 33m 09s
26 33  ISIDRE TARASCO CELMA 1h 34m 51s
27 161  DANIEL SECO RODRIGUEZ 1h 34m 59s
28 51  ALEX DIAZ LEON 1h 35m 12s
29 157  ALBERT ESPEJO CAÑELLAS 1h 35m 20s
30 2  GERARD CODERCH PERA 1h 35m 25s
31 187  FERRAN MORLANS LLIBRE 1h 35m 44s
32 191  ALEX ARANDA CHIQUERO 1h 36m 14s
33 184  CARLES JIMENO SAN JOSE 1h 36m 40s
34 46  JOSE GOMEZ PUYOL 1h 36m 41s
35 163  RAFA MACHADO DOMINGUEZ 1h 36m 49s
36 186  OSCAR CREIX NAVARRO 1h 37m 15s
37 17  ENRIC MINGUELLA TUDO 1h 38m 10s
38 94  JOSE LUIS JIMENEZ GUERRERO 1h 38m 23s
39 20  JOAN MANEL SANZ DE MESA 1h 38m 30s
40 90  SERGI IGLESIAS CLAPES 1h 38m 45s
41 154  PEDRO ROMO CORPAS 1h 38m 59s
42 218  IVAN PACHECO PASAMONTES 1h 39m 05s
43 78  ALBERT CALLEJERO MORALES 1h 39m 38s
44 101  DAVID ORTIZ MUÑOZ 1h 39m 51s
45 138  RICARD CAMPO VINENT 1h 40m 07s
46 203  MARC GUILLAMET MARTINEZ 1h 40m 20s
47 44  EDUARD OLLE MORENO 1h 40m 30s
48 160  MARCOS GOMEZ NOFUENTES 1h 40m 32
49 198  ROGER COSTA VIDAL 1h 40m 46s
50 158  ALBERT DOSAL VILA 1h 40m 50s
51 88  SANTI TRUJILLO COLL 1h 40m 59s
52 4  MARC PRADAS LINUESA 1h 41m
53 32  JESUS GUTIERREZ RIÑONES 1h 41m 17s
54 9  TONI LOPEZ PALOMARES 1h 41m 19s
55 86  JORDI TOLDOS BUENO 1h 41m 29s
56 228  PABLO ORTEGA MASSAGUER 1h 41m 33s
57 52  JOAN SERRA MASSO 1h 42m 26s
58 232  MARC GELONCH VILA 1h 42m 40s
59 100  JOSEP BOVE ROS 1h 42m 53s
60 93  LLUIS RODRIGUEZ ELVIRA 1h 42m 56s
61 139  CRISTIAN GARRIDO SANCHEZ 1h 43m 33s
62 85  XAVIER ROIGE LLAVERIA 1h 43m 49s
63 121  TIMO RAMOS GRANADO 1h 44m
64 71  POL GARCIA VIVES 1h 44m 15s
65 193  DIDAC FERNANDEZ BERGADA 1h 44m 17s
66 97  MIQUEL VEGA PEREZ 1h 44m 26s
67 130  FRAN SALMERON GONZALEZ 1h 44m 31s
68 153  ERNESTO VALVERDE TORONJO 1h 44m 36s
69 173  PERE CLOPES LOPEZ 1h 44m 42s
70 67  CARLES FERRERA MUÑOZ 1h 44m 49s
71 148  ANGEL ROCA DE LA TORRE 1h 44m 51s
72 207  JOAN SALOM MORENO 1h 44m 56s
73 135  NURIA GARCIA PARRAGA 1h 44m 59s
74 107  JOAN FONTANET GORDILLO 1h 45m 02
75 26  XAVI MAS FLORES 1h 45m 10s
76 165  TONI MAESTRE GARCIA 1h 45m 17s
77 205  IGNASI TERRADAS MAGRANS 1h 45m 23s
78 22  DAVID FRANCISCO ALONSO 1h 45m 35s
79 224  XAVIER ASCASO MOLINA 1h 45m 57s
80 212  JOAN BOBA MORENO 1h 46m 01s
81 98  ALEX TRAMULLAS TORT 1h 46m 32s
82 223  IVAN ARENAS BELTRAN 1h 46m 43s
83 215  IVAN TORRES NEBOT 1h 46m 48s
84 12  FRANCISCO GARCIA VERA 1h 47m 03s
85 103  LLUIS GOMEZ LOPEZ 1h 47m 18s
86 179  IVAN TORRENTE RAYA 1h 47m 30s
87 13  JOSE MANUEL GRAJAL ABAD 1h 47m 48s
88 8  CARLES DOMENECH BOSCH 1h 48m 19s
89 47  ALBERT VALLS MARROQUI 1h 48m 27s
90 122  ALBERTO CAPEL ALCARAZ 1h 48m 31s
91 14  NATXO CHALER SANCHEZ 1h 48m 49s
92 19  MARC PEREZ AGUERRI 1h 48m 52s
93 136  JORDI RODENAS GOMEZ 1h 48m 59s
94 167  AMPARO GARCIA SILES 1h 49m 09s
95 79  JUAN SILES SANGUINO 1h 49m 09s
96 217  JORDI VILAFRANCA PUJOL 1h 49m 13s
97 49  MANEL RUBIO ORTIZ 1h 49m 27s
98 147  TONI SUBIRA SANCHEZ 1h 49m 28s
99 18  JORDI BOLUDA MAS 1h 49m 30s
100 112  DANIEL GONZALO ALDANA 1h 50m 06s
101 37  DAVID FERNANDEZ FUGAROLAS 1h 50m 23s
102 64  ALEIX VALLS PUIGDOMENECH 1h 50m 25s
103 102  VICTOR TARENSI GONZALEZ 1h 50m 26s
104 127  CESAR NAVARRO LOPEZ 1h 50m 33s
105 106  DIDAC PURTI GRAU 1h 50m 45s
106 89  JORDI SANCHEZ REGUERA 1h 50m 58s
107 109  LAURA PARER DALMAU 1h 51m 02s
108 27  ANTONI REPRESA TOGORES 1h 51m 15s
109 159  DAVID GAZQUEZ GARCIA 1h 51m 20s
110 140  JORDI PALLES OCARIZ 1h 51m 23s
111 222  JOAN MARMOLEJO GARRIDO 1h 51m 26s
112 168  XAVIER PUIGTIO GUINART 1h 52m 12s
113 24  MARCO VOLA  1h 52m 23s
114 28  JORDI PAGEO PUIG 1h 52m 35s
115 162  JOSEP COLL CASAS 1h 52m 38s
116 56  JOSEP ANGLADA POCURULL 1h 53m 18s
117 84  GUILLEM SALICHS BAGUENA 1h 53m 28s
118 92  ROBERT TORRALBA CONILL 1h 53m 30s
119 145  ENRIQUE LEON ARNADILLO 1h 54m 05s
120 199  JESUS FERRAO ALONSO 1h 54m 44s
121 55  DAVID ALVAREZ LLOBET 1h 54m 53s
122 190  MARTI ARCHS MILLET 1h 55m 04s
123 128  DAVID PRAT MARSAL 1h 55m 13s 
124 6  EDU HERNANDEZ NADAL 1h 55m 30s
125 209  MERITXELL MARUGAN MUÑOZ 1h 55m 40s
126 11  JOSE NATIVIDAD IRAHETA GALLEGOS 1h 55m 45s
127 181  JOAN MENDEZ MATEO 1h 55m 50s
128 99  AMBROS CASALS SANCHEZ 1h 55m 50s
129 143  JOAN SABE MARTINEZ 1h 55m 50s
130 91  ADRIA BOQUE RODRIGUEZ 1h 56m 07s
131 200  ROSER CANYAMERES SANAUJA 1h 56m 31s
132 197  SERGIO SAEZ BUENO 1h 56m 59s
133 195  SALVADOR SAEZ BUENO 1h 56m 59s
134 108  FRANCESC CASALS SANCHEZ 1h 57m 02s
135 155  MARC VIVES CAMPOS 1h 57m 30s
136 202  MARC GARCIA FARRES 1h 57m 44s
137 118  SEBAS PALENZUELA TITOS 1h 57m 52s
138 151  ANTONIO MARQUEZ MONTILLA 1h 57m 53s
139 189  ANNA PLANELLS PALOME 1h 58m 26s
140 116  MARC ARIAS BROOK 1h 58m 56s
141 21  ANGEL PEREZ GARCIA 1h 59m 32s
142 16  ORIOL FONOLL CARRAU 1h 59m 39s
143 142  BRAULIO RUIZ RETAMERO 1h 59m 45s
144 10  XAVI DOMENECH ROGER 1h 59m 55s
145 1  ORIOL PISOS TABERNER 2h 00m 10s
146 57  LAURA SEBASTIAN LUIS 2h 00m 16s
147 196  MANEL VAQUE DEVILLENEUVE 2h 00m 38s
148 48  EDUARD PASCUAL MOLLFULLEDA 2h 01m 12s
149 7  PAU REINA LATRILLA 2h 01m 26s
150 87  MARC PUJOLAS RECIO 2h 01m 43s
151 96  VICTOR PEÑA COLOMER 2h 02m 16s
152 120  CESC DOMINGO LOPEZ 2h 02m 36s
153 70  VICENTE RUIZ QUESADA 2h 02m 51s
154 58  ALBA CORTES CORTES 2h 02m 51s
155 115  JESUS MUÑOZ LOMBA 2h 02m 53s
156 125  JOSE SAA FERNANDEZ 2h 02m 55s
157 42  CARLOS MAURI HORRILLO 2h 02m 58s
158 41  JOSE LUIS ANDREU GALAN 2h 02m 59s
159 225  CAMILO MUÑOZ SANCHEZ 2h 03m 16s
160 192  CRISTIAN MORTE GONZALEZ 2h 03m 25s
161 230  ROGER MESTRE SUÑE 2h 04m 11s
162 188  JOSE MARIA GONZALEZ CALLE 2h 04m 25s
163 3  ABILIO HENRIQUE FERREIRA GUEDES 2h 04m 40s
164 177  DAVID SANCHEZ PUIG 2h 04m 50s
165 5  ESTHER BAILON CASTRO 2h 05m 07s
166 204  CARLES ARMENGOL BERENGUER 2h 05m 19s
167 180  ALICIA PINO TIRADO 2h 06m 14s
168 23  FELIX GRANADERO PIEDRAS 2h 06m 151s
169 137  MAURA COCA SABATER 2h 07m 01s
170 227  FLORINA IVANOVA PETRINSKA 2h 07m 09s
171 80  POL BARRANCO MORA 2h 07m 09s
172 220  INES NOLASCO RACAJ 2h 07m 30s
173 219  MARTA NOLASCO RACAJ 2h 07m 30s
174 131  JORDI MASNOU RIBALDA 2h 08m 01s
175 132  GERARD PALOMES ESCOLA 2h 08m 01s
176 146  ELISABET OJEDA BAIDES 2h 09m 11s
177 229  MERCE RENAU AMADO 2h 09m 19s
178 144  SONIA HURTADO DIAZ 2h 10m 02s
179 221  IVAN MUÑOZ CASALS 2h 10m 08s
180 194  ROBERTO MARTINEZ SOLER 2h 11m 4s
181 53  JUAN JESUS GRANADOS CABELLO 2h 11m 56s
182 185  JESSICA PRATS DELGADO 2h 12m 40s
183 171  JOSEP RAMON SOLANS DURAN 2h 14m 21s
184 175  ERIC SALA HERNANDEZ 2h 14m 30s
185 170  JOSE CARLOS JORGE VILLAR 2h 14m 33s
186 83  JORDI CAMP PUJADAS 2h 14m 55s
187 178  MIGUEL ANGEL GONZALVO COCA 2h 15m 41s
188 226  ISA HURTADO DIAZ 2h 15m 58s
189 30  OLGA PARADA GARCIA 2h 16m 17s
190 31  ALBERT GUILLEN ROS 2h 16m 17s
191 74  SONIA RAUL PUJOLS 2h 16m 36s
192 150  MAX CAMPOY FERNANDEZ 2h 18m 13s
193 63  CRISTINA MONTEJO CALVO 2h 18m 23s
194 201  MONTSE GUERRERO PACHECO 2h 18m 41s
195 113  JUAN FUENTES SANCHEZ 2h 20m 49s
196 105  PERE PIDELASERRA MORALES 2h 20m 49s
197 29  SILVIA GARCIA AMADO 2h 20m 49s
198 60  JOAN CASAS VIDAL 2h 21m 20s
199 59  ELENA PAZ GARCIA 2h 22m 43s
200 43  ESTEBAN MARTIN BAYONA 2h 22m 43s
201 45  JOAN COSTA JORNET 2h 23m 35s
202 75  JAVIER GONZALEZ LAGAR 2h 25m 46s
203 114  FERRAN MAURI PLANAS 2h 29m 41s
204 111  ALEX DIAZ CAPELLA 2h 29m 41s
205 61  FERNANDO MIGUEL PICHEL 2h 30m 05s
206 62  EVE MARTIN PEREZ 2h 30m 05s
207 216  SILVIA PUJOL MOSULL 2h 31m 12s
208 213  FERRAN SANCHEZ NINOU 2h 31m 12s
209 206  MAITE MAS GARCIA 2h 33m 24s
210 166  EVA MARTINEZ SUÑE 2h 35m

 

Primes tres classificats masculins:

1r     ALBERT CAMPS SERRA                                   1h 15m 59s                          Sant Pere de Vilamajor
2on FRANCESC CUEVAS PEREZ                          1h 17m 57s                           
3r     LUIS BIELSA ALLOZA                                        1h 19m 20s                          Les Franqueses del Vallès

 

Primeres tres classificades femenines:

1a NURIA GARCIA PARRAGA             1h 44m 59s             Santa Maria de Palautordera

2a AMPARO GARCIA SILES                  1h 49m 09s             Cardedeu
3a LAURA PARER DALMAU                 1h 51m 02s             Sant Celoni

 

Felicitats a tots els participants. Us esperem l'any vinent.

 

Club Triatló Baix Montseny