Foto Club 2016-2017

Foto Club 2016

Resultats 2013

 RESULTATS

Resultats 1er duatló popular Vila de Sant Celoni 2013.

 

Posició
Temps
Dorsal
Nom
1
1h25m15s
7
Oriol Mayneris
2
1h27m07s
37
Luis Java
3
1h27m14s
323
Arnau Pagès
4
1h27m50s
313
Àlex Perez
5
1h28m40s
376
Jordi Fugaroles
6
1h29m20s
12
Rafael Belmonte
7
1h29m27s
391
Kirian Martorell
8
1h30m30s
314
Àlex Pancho
9
1h31m30s
372
Joan Marzo
10
1h32m25s
307
Alberto Gómez
11
1h32m27s
364
Isidre Tarascó
12
1h32m50s
348
Fernando Aparicio
13
1h32m54s
345
Enric Ringuella
14
1h34m00s
382
José Antonio Santos
15
1h34m13s
321
Antonio Monedero Martinez
16
1h35m00s
306
Albert Subirats
17
1h35m06s
371
Joan Gómez
18
1h35m10s
335
David Guillen
19
1h35m34s
19
Salvador Urraca
20
1h36m20s
301
Carles Gimeno
21
1h37m5s
361
Gerard Coderch
22
1h37m14s
41
Antonio Salgado
23
1h38m5s
377
Jordi Huertas
24
1h38m16s
311
Alex Días
25
1h38m25s
386
Juan Miguel De La Torre
26
1h39m
340
David Segura
27
1h39m20s
398
Marc Guillamet
28
1h40m
303
Albert Dosal
29
1h40m20s
312
Alex Orbea
30
1h40m45s
23
Sergi Serna
31
1h41m13s
302
Albert Camí
32
1h41m35s
48
Gerard Subirà
33
1h42m15s
349
Fernando Jurado
34
1h42m35s
360
Genís Purtí
35
1h42m35s
326
Carlos Rey
36
1h42m36s
329
Alex Aranda
37
1h43m
29
Vicens Oms
38
1h43m30s
42
Mark Thomas
39
1h43m50s
375
Jordi Duran
40
1h44m10s
357
Francisco Hernandez
41
1h44m12s
384
Josep Rubio Sola
42
1h44m15s
352
Fran Salmerón
43
1h44m20s
49
Sergi Subirà
44
1h45m10s
344
Emilio Pintor
45
1h45m10s
14
Ricard Buj
46
1h45m20s
18
Robert Muñoz
47
1h45m40s
399
Marc Ruhí
48
1h45m45s
32
Xavier Puigtió
49
1h46m4s
341
Didac Fernandez
50
1h46m40s
305
Albert Martinez
51
1h46m50s
10
Pol Garcia
52
1h46m50s
356
Francesc Sala
53
1h48m25s
34
Ruben Martínez
54
1h50m
374
Josep Altimira
55
1h50m12s
346
Esteve Alfaras
56
1h50m24s
330
César Navarro
57
1h50m32s
387
Juan Siles
58
1h50m55s
38
Jordi Boluda
59
1h51m15s
45
Juan Antonio Jimenez
60
1h51m20s
322
Armand Sancho
61
1h51m40s
380
Jordi Vera
62
1h52m23s
358
F.Javier Santos Salazar
63
1h52m23s
359
Fulgencio Martinez
64
1h52m25s
318
Ana Alvarez
65
1h52m55s
339
David Salis
66
1h53m10s
378
Jordi Puigdomenech
67
1h53m25s
11
Rafa Fornos
68
1h54m
390
Julián Campillo
69
1h54m55s
385
Josep Tarragò
70
1h54m55s
350
Ferran Monleon
71
1h55m14s
5
Edu Hernandez
72
1h56m3s
47
Jose Maria Fernandez
73
1h56m15s
362
Gerard Ribalta
74
1h56m25s
310
Alejandro Caballero
75
1h56m45s
44
Josep Anglada
76
1h56m50s
381
Jose Enrique Martinez
77
1h57m
317
Amparo García
78
1h57m15s
3
Nicolás García
79
1h57m35s
316
Ambròs Casals
80
1h57m35s
353
Francesc Casals
81
1h57m40s
20
Salvi Saez
82
1h58m30s
394
Lluis Fabre
83
1h59m10s
24
Toni Lopez
84
1h59m20s
347
Ezequiel Lopez
85
1h59m43s
328
Carmelo Serena
86
1h59m43s
331
Daniel Martínez
87
2h00m7s
383
Jose Luis Pino
88
2h00m45s
33
Xavier Victoria
89
2h1m5s
46
Isidoro Fernandez
90
2h1m30s
342
Diego Carmona
91
2h2m5s
354
Francesc Deulofeu
92
2h2m37
2
Miguel Gomez
93
2h4m19s
363
 
94
2h4m25s
22
Sergi Castellar
95
2h5m44s
319
Anna Duarte
96
2h6m20s
21
Sebastia Palenzuela
97
2h7m20s
324
Carles Ferrera
98
2h7m30s
8
Oriol Panareda
99
2h7m50s
367
Javier Garcia
100
2h8m37s
337
David Perez
101
2h8m47s
16
Ricardo Sanchez
102
2h9m30s
343
Eduard Olle
103
2h10m19s
369
Javier Vazquez
104
2h10m20s
327
Carme Bruguera
105
2h10m47s
338
David Perez
106
2h11m40s
43
David Calofre
107
2h12m17s
6
Oriol Fonoll
108
2h12m27s
13
Rafael Jimenez
109
2h12m27s
27
Sònia Raül Pujols
110
2h13m15s
333
David Gaquez
111
2h13m40s
315
Ali Pino
112
2h13m45s
400
Maria Josep Mur
113
2h13m55s
395
Maite Marco
114
2h15m10s
389
Juanlu Vicente
115
2h15m20s
370
Jessica Prats
116
2h15m55s
50
Albert Subirada
117
2h16m
25
Sílvia Giner
118
2h16m5s
325
Carles Hora
119
2h16m45s
366
Ivan Flores
120
2h16m55s
17
Robert Garcia
121
2h16m55s
320
Anni Rodriguez
122
2h17m10s
15
Ricard Flor
123
2h18m10s
355
Francesc Maneja Zaragoza
124
2h18m20s
4
Núria Garcia
125
2h19m4s
332
David Ferrera
126
2h20m40s
304
Alber Manso
127
2h20m55s
373
Joan Rio
128
2h21m25s
336
David Molló
129
2h21m30s
30
Vicente Paez
130
2h21m50s
368
Javier Rubio
131
2h22m
1
Mercè Camprubí
132
2h23m20s
39
Hector Camon
133
2h23m20s
40
Xavi  Comas
134
2h24m
309
Alejandro Arroyo
135
2h24m
300
Abel Armengol
136
2h24m10s
36
Toni Perona
137
2h24m10s
35
Montse Tarrago
138
2h24m15s
397
Manuel Sanchez
139
2h24m50s
31
Xavi Avila
140
2h28m
102
Walter  Malaterra
141
2h28m20s
393
Laura Parer
142
2h31m40s
28
Toni Amela
143
2h34m45s
396
Manuel Nuevo Torres
144
2h35m40s
9
Paqui Nuñez
145
2h38m10s
388
Juanjo Muñoz
146
2h40m45s
392
Laura Grande
147
2h46m30s
26
Silvia Martin
 

 

 classificació masculina

Oriol Mayneris - Club triatló Baix Montseny - 1h25' - Sant Celoni

Luís Java - 1h28' Barcelona

Arnau Pagès - 1h 29 Sant Celoni (Categoria Cadet 17 anys) 

 

classificació femenina

Ana Alvarez - Club Atletic Sant Celoni - 1h52'  - Sant Celoni

Amparo Garcia - 1h57'  Cardedeu.

Anna Duarte - PROBIKERAS 2h5'  - Premià de Mar

 

Felicitats a tots els participants.