Foto Club 2016-2017

Foto Club 2016

Resultats 2015

Resultats del III Duatló de Muntanya de Sant Celoni del 12.04.2015

 

Posició

Dorsal

Nom

Temps

1

164

CAMPS SERRA, ALBERT

1h 17m

2

232

GALVANY JIMENEZ, DAVID

1h 17m

3

93

PAGES LOPEZ, ARNAU

1h 22m

4

163

MARTORELL CARBONELL, KIRIAN

1h 23m

5

189

VELEZ ANDREU, ALEJANDRO

1h 24m

6

175

PURTI GRAU, GENIS

1h 24m

7

171

RODRIGUEZ REQUENA, PASCUAL

1h 24m

8

174

SEVILLA MONTILLA, ALBERT

1h 25m

9

13

BONJORN DE KROM, KEVIN

1h 27m

10

109

SANTANO GARCIA, MIGUEL ANGEL

1h 27m

11

220

PURTI GRAU, DIDAC

1h 27m

12

28

LLOP XIRAU, BERNAT

1h 28m

13

136

LLOP XIRAU, ARNAU

1h 28m

14

239

PEREZ ALMANSA, ALEX

1h 30m

15

65

IGLESIAS CLAPES, SERGI

1h 30m

16

104

ROMERO RODRIGUEZ, JOSE MARIA

1h 31m

17

245

EGEA VIADER, QUIM

1h 31m

18

152

CAPDEVILA SANCHEZ, SERGI

1h 31m

19

1

MARTINEZ DE LA TORRE, GERMAN

1h 32m

20

225

FONTANILLAS PUIGDEFABREGAS, MARCEL

1h 32m

21

183

ACEVEDO CARDENAS, CRISTHIAN

1h 33m

22

244

DIAZ LEON, ALEX

1h 33m

23

142

SAETA BALLESTEROS, MIGUEL

1h 33m

24

176

PIÑA CASTET, RAUL

1h 33m

25

209

LLOVET CANALS, XAVIER

1h 33m

26

168

CORONADO BORREGO, JUAN

1h 34m

27

138

BERROCAL LOPEZ, JONATHAN

1h 34m

28

218

SARRIERA MORENO, TONI

1h 34m

29

97

CHALER SANCHEZ, NATXO

1h 34m

30

185

MARTIN MARTIN, DANIEL

1h 34m

31

196

GARCIA PEDRERO, CARLOS

1h 35m

32

143

JIMENO SAN JOSE, CARLES

1h 35m

33

124

BLANES ARROYO, CARLOS

1h 35m

34

155

MASTRONARDI , MATTEO

1h 35m

35

162

SALGADO SANCHEZ, ANTONIO

1h 36m

36

118

BOCANEGRA SICILIA, CARLOS

1h 36m

37

7

OLLE MORENO, EDUARD

1h 37m

38

137

CAMPOS MORALES, DANIEL

1h 37m

39

53

JIMENEZ CLAVERIA, GUILLEM

1h 38m

40

99

SECO RODRIGUEZ, DANIEL

1h 38m

41

170

GARCIA FERNANDEZ, JAVIER

1h 38m

42

165

TOBALO BARRERO, VICENTE

1h 38m

43

21

FERRERA MUÑOZ, CARLES

1h 38m

44

39

MARIN BAYON, MOISES

1h 38m

45

188

ROMO CORPAS, PEDRO

1h 38m

46

67

ORTIZ MUÑOZ, DAVID

1h 38m

47

83

PRAT BAÑO, POL

1h 38m

48

204

BONAMUSA CAMPS, XAVI

1h 38m

49

54

FERRER COSTA, XAVIER

1h 38m

50

131

MARTIN GOMEZ, ALBERT

1h 39m

51

125

BEJARANO LOPEZ, ANGEL

1h 39m

52

129

JIMENEZ BELTRAN, JUAN CARLOS

1h 39m

53

107

PASCUAL PIBERNAT, FRANCESC

1h 39m

54

134

DOSAL VILA, ALBERT

1h 39m

55

73

PAREDES CONESA, ALFONSO JOSE

1h 39m

57

177

MARTINEZ CAMPOS, M. ALBERTO

1h 39m

58

114

FORTE MARTINEZ, ADRIA

1h 40m

59

80

PRAT DANGLA, SALVADOR

1h 40m

60

9

OMS LANZA, VICENS

1h 40m

61

233

CLOPES COLLBATALLE, JORDI

1h 40m

62

217

TRUJILLO COLL, SANTI

1h 40m

63

86

SALMERON GONZALEZ, FRAN

1h 40m

64

133

LLOMPART VIZOSO, SEBASTIAN

1h 41m

65

229

SOTO PEREZ, JOSEP

1h 41m

66

102

GARCIA BALTA, JORDI

1h 42m

67

52

VALLS PUIGDOMENECH, ALEIX

1h 42m

68

147

JIMENEZ MARTIN, FERNANDO

1h 42m

69

156

SALA SABRAZES, QUICO

1h 42m

70

237

CAMENFORTE LOPEZ, ISMAEL

1h 42m

71

206

VALENZUELA GARCIA, LLUIS

1h 42m

72

128

TERRADAS MAGRANS, IGNASI

1h 42m

73

132

GARCIA FERNANDEZ, JOSE RUBEN

1h 42m

74

246

SERRA MASSO, JOAN

1h 42m

75

43

PLIEGO RUBIANO, IVAN

1h 42m

76

228

SANCHEZ VARA, SERGIO

1h 42m

77

154

SALICHS BAGUENA, GUILLEM

1h 42m

78

47

OMS LANZA, JAUME

1h 42m

79

38

GARCIA PARRAGA, NURIA

1h 42m

80

226

SALIS DE HARO, DAVID

1h 42m

81

167

BALLABRIGA MILLA, ALFRED

1h 42m

82

219

MORLANS FERNANDEZ, CARLES

1h 43m

83

113

LOZANO CAÑADAS, FRANCESC

1h 43m

84

36

GONZALEZ CORTES, CHARI

1h 44m

85

84

JIMENEZ GUERRERO, JOSE LUIS

1h 44m

86

195

NAVARRO RODRIGUEZ, FRANCISCO ANTONIO

1h 44m

87

243

PEREZ DE LA FUENTE, SANTI

1h 44m

88

68

GARCIA GONZALEZ, SERGI

1h 44m

89

139

GRAJAL ABAD, JOSE MANUEL

1h 44m

90

215

LOPEZ GONZALEZ, GERARD

1h 44m

91

230

GRAU TIRADO, ALEX

1h 45m

92

210

MARTINEZ BLANCA, RUBEN

1h 45m

93

22

PAGEO PUIG, JORDI

1h 45m

94

149

RUBIO ORTIZ, MANEL

1h 46m

95

173

FUSALBA LAMA, ANGEL

1h 46m

96

181

RUIZ VIVAR, MARICELI

1h 46m

97

20

SOLER PLA, JOSEP MARIA

1h 46m

98

123

FLOR SIMON, RICARD

1h 46m

99

231

SERRA BALCELLS, MARTI

1h 46m

100

145

TERUEL BURGUES, ALBERT

1h 46m

101

201

GONZALEZ MATAS, AIDA

1h 46m

102

12

PALENZUELA TITOS, SEBAS

1h 46m

103

236

FERNANDEZ BERGADA, DIDAC

1h 46m

104

30

DOMENECH BOSCH, CARLES

1h 46m

105

8

GARCIA VERA, FRANCISCO

1h 46m

106

19

BOLUDA MAS, JORDI

1h 47m

107

62

SALGADO CALDERER, ALBERT

1h 47m

108

98

COLL CASAS, JOSEP

1h 47m

109

23

PULIDO SANCHEZ, XAVI

1h 47m

110

85

SERRA COSTA, VICTOR

1h 47m

111

56

FERNANDEZ FUGAROLAS, DAVID

1h 47m

112

157

VAQUE DEVILLENEUVE, MANEL

1h 47m

113

82

JIMENEZ BELTRAN, CRISTIAN

1h 47m

114

3

VIDAL ARAGAY, MARC

1h 47m

115

126

CALVILLO GARCIA, CRISTIAN

1h 47m

116

191

VIURA BERENGUER, QUIM

1h 47m

117

31

PISOS TABERNER, URI

1h 47m

118

198

FIOL BIRBE, OT

1h 48m

119

180

CABALLERO MONTERO, JOSE A.

1h 48m

120

116

MONRABA NET, SERGI

1h 48m

121

213

MADUELL CREUS, SANTI

1h 48m

122

197

GONZALEZ PERIBAÑEZ, JULIAN

1h 48m

123

106

MARQUES PEREZ, ENRIC

1h 49m

124

111

FERNANDEZ AGUILAR, MAGIN

1h 49m

125

16

MATEU BOIXADERAS, JORDI ORIOL

1h 49m

126

205

ARIAS BROOK, MARC

1h 49m

127

214

QUERALT CREUS, ENRIC

1h 50m

128

117

IVANOVA PETRINSKA, FLORINA

1h 50m

129

122

PAGES BUSQUETA, DAVID

1h 50m

130

211

CENTELLES FERRER, RUBEN

1h 50m

131

127

AGUILAR ROMERO, DAVID

1h 50m

132

59

OLALLA PERIAÑEZ, JUAN

1h 50m

133

55

SILES SANGUINO, JUAN

1h 50m

134

108

MORALES MARTIN, IVAN

1h 50m

135

190

CARDOSO JIMENEZ, JOSEP ANTON

1h 50m

136

48

MACIAS ESPINASA, DAVID

1h 50m

137

153

MORALES MATEO, RAUL

1h 50m

138

120

SAEZ BUENO, SERGIO

1h 50m

139

221

MARTINEZ FERNANDEZ, FRANCISCO ANTONIO

1h 51m

140

121

SAEZ BUENO, SALVADOR

1h 51m

141

203

ARIAS ARCOS, RICARDO

1h 51m

142

105

ARNAL NOVIS, ISIDRO

1h 52m

143

227

PASCUAL MOLLFULLEDA, EDUARD

1h 52m

144

169

RODRIGUEZ MORETTI, GUILLEM

1h 52m

145

10

FERNANDEZ FILGUEIRA, JOSE MANUEL

1h 52m

146

17

PLANELLS PALOME, ANNA

1h 53m

147

140

AVELLANA GENSANA, JORDI

1h 53m

148

6

PEREZ GARCIA, ANGEL

1h 53m

149

141

COMINO SAELICES, DEME

1h 53m

150

199

JIMENEZ LOZANO, DANIEL

1h 53m

151

79

GONZALEZ OROZCO, HECTOR

1h 53m

152

72

PUIG CLOS, ALBERT

1h 54m

153

158

PEDRERO SERRANO, GREGORIO

1h 54m

154

90

DIAZ ANTUNEZ, EDUARD

1h 54m

155

202

PEREZ PEREZ, MANUEL

1h 54m

156

35

GONZALEZ CALLE, JOSE MARIA

1h 54m

157

33

PRAT MARSAL, DAVID

1h 54m

158

130

VIVES COLLET, POL

1h 55m

159

224

FERRERA DIAZ, DAVID

1h 55m

160

216

RIVERA BOFILL, PAU

1h 55m

161

212

SANZ BALAGUER, ALBERT

1h 55m

162

193

GARCIA SILES, AMPARO

1h 56m

163

100

MIRAS ALARCON, MIRIAM

1h 56m

164

41

ARNALDO MAROTO, FERRAN

1h 56m

165

148

CHACON DIAZ, PATRICK

1h 57m

166

29

MERINO, RAUL

1h 59m

167

115

DUARTE CANDAU, BETANIA

1h 59m

168

18

SANCHEZ PALLARES, EDU

1h 59m

169

119

CASADEVALL GRAS, ALEIX

1h 59m

170

182

MUÑOZ EXPOSITO, DIEGO

1h 59m

171

89

EXPOSITO FERRE, JULIAN

1h 59m

172

14

PALENZUELA TITOS, TONY

1h 59m

173

248

LORENTE JURADO, MANUEL

1h 59m

174

208

HERNANDEZ NADAL, EDU

1h 59m

175

222

BLASI BORRAS, MARC

2h 1m

176

192

VILLALBA VILLAR, DAVID

2h 1m

177

74

AMBROS MONTSERRAT, EDUARD

2h 1m

178

240

CARRASCO GARCIA, ADRIAN

2h 1m

179

110

LAVILLA MEDIERO, VICTOR

2h 1m

180

70

MONFORTE RAMS, ISMAEL

2h 2m

181

160

MARTINEZ RASCON, MARINA

2h 2m

182

34

LARA BLAZQUEZ, RAUL

2h 2m

183

63

VILLAJOS CORDERO, MIGUEL ANGEL

2h 4m

184

91

SANCHEZ GUTIERREZ, EDGAR

2h 5m

185

88

FERRE CRIADO, M. ANGELS

2h 5m

186

112

SOLANS PUIG, JAUME

2h 5m

187

64

REINA SANCHEZ, JOAN FRANCESC

2h 6m

188

200

LOPEZ MANCERA, LAURA

2h 6m

189

247

DIANA HERRERA, OLGA

2h 7m

190

4

FONOLL CARRAU, ORIOL

2h 7m

191

144

TERUEL BURGUES, TONI

2h 8m

192

146

TERUEL CAPEL, ANTONI

2h 8m

193

58

MARTIN PEREZ, MARIO

2h 8m

194

103

CABO PAVIA, ADE

2h 9m

195

159

ALARCON BECERRA, MARTIN

2h 10m

196

42

MEDINA SANCHEZ, TERESA

2h 10m

197

45

ROJAS GARCIA, JORDI

2h 10m

198

51

MAURI PLANAS, FERRAN

2h 11m

199

161

BOADA GARCIA, CRISTIAN

2h 13m

200

242

LOPEZ PALOMARES, TONI

2h 13m

201

223

PIZARRO LOPEZ, DAVID

2h 13m

202

150

SAN PEDRO GARCIA, CHARLES

2h 15m

203

166

LLOBET MARTINEZ, XAVIER

2h 16m

204

87

CREMADES FERRE, MARC

2h 16m

205

69

DIAZ CAPELLA, ALEX

2h 17m

206

178

FERRARI RODRIGUEZ, LLUIS

2h 17m

207

57

PLANTA TORRALBA, XAVIER

2h 18m

208

44

CARRETERO NIETO, MONTSE

2h 19m

209

25

QUINTANA MOLINER, DAVID

2h 22m

210

37

AGULLO SANCHEZ, MARC

2h 22m

211

92

BRAVO DIAZ, JOSE

2h 25m

212

76

SUBIRADA DUELT, ALBERT

2h 25m

213

49

BAYARRI MAURI, ALBERT

2h 28m

214

27

LOPEZ LOPEZ, MARC

2h 29m

215

96

LUCERO CARMONA, FELIPE

2h 32m

216

234

MUÑOZ SANCHEZ, CRISTIAN CAMILO

2h 32m

217

95

LUCERO CARMONA, SONIA

2h 42m

Primers tres classificats masculins:

1r      Albert Camps Serra           1h 17m

2n     David Galvany Jimenez     1h 17m

3r     Arnau Pages Lopez               1h 22m

 

Primeres tres classificades femenines:

1a     Nuria Garcia Parraga               1h 42m

2a     Chari Gonzalez Cortes             1h 43m

3a     Mariceli Ruiz Vivar                    1h 46m

 

Felicitats a tots els participants. Us esperem l'any vinent.

Club Triatló Baix Montseny